AWC volgt officiële beleid KNVB omtrent coronavirus

De laatste weken domineert het oprukkende coronavirus het nieuws. Inmiddels heeft het ook Nederland bereikt en nationaal en internationaal worden bepaalde evenementen afgelast. AWC zal zelf geen wedstrijden afgelasten, maar houdt het beleid van de KNVB in de gaten. De voetbalbond plaatste onderstaand bericht op haar website:

“Nu het coronavirus ook in Nederland is geconstateerd, krijgt de KNVB veelvuldig de vraag of dit gevolgen heeft voor de wedstrijden in het betaald- en amateurvoetbal.

De KNVB staat in nauw contact met het RIVM (Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu) en de GGD (Gemeentelijke Gezondheidsdienst) en de ministeries die met deze problematiek bezig zijn. We houden alle berichten nauwlettend in de gaten. Mochten er vanuit de overheid maatregelen worden opgelegd die mogelijk ook het voetbal raken, dan laten wij dat zo spoedig mogelijk weten. Zie voor actuele informatie over het coronavirus de website van het RIVM.”

SponsorVisie Responsive iframe Example