Corona-protocol AWC: aanmelden voor thuisduels AWC 1

Beste bezoeker van sv AWC,

Bij thuiswedstrijden van AWC 1 in de competitie of beker geldt een plicht om jezelf als toeschouwer (dit geldt niet voor spelers, speelsters en begeleiding van spelende teams) aan te melden. In verband met het coronavirus vragen we je om je gegevens achter te laten, zodat we contact met je kunnen opnemen als wij te maken krijgen met een uitbraak van het coronavirus. Deze gegevens dienen dan ook alleen voor een eventueel bron- en contactonderzoek van de GGD. Na het invullen van het formulier ontvang je een een bevestiging per mail. Deze mail is het bewijs dat je jezelf heeft aangemeld. Hiermee kun je het sportpark betreden. Deze mail kun je tonen op je mobiel. Er ligt ook een geprinte versie van dit formulier bij de entree van het sportpark, mocht je deze niet online kunnen invullen.

Klik op deze link voor het aanmeldformulier.

Klik op deze link voor ons volledige corona-protocol.

SponsorVisie Responsive iframe Example