Grolsch, sv AWC en Van Altena proosten op een mooie toekomst

Afgelopen week tekende AWC-voorzitter Jan Dijkmans een vijfjarig contract met Grolsch en Van Altena Groothandel.

Op korte termijn zal ‘het geluid van ploppende beugelflessen’ in het clubhuis van sv AWC te horen zijn. Uit de tapkranen zal naast het Grolsch Premium Pilsner ook speciaal bieren zoals Grolsch Lentebok en Grolsch Weizen vloeien. Naast nog een aantal andere speciaal bieren op de fles kunnen de liefhebbers van alcoholvrij bier genieten van o.a. Grolsch 0,0% en Grolsch Radler 0,0%.

Koninklijke Grolsch Brouwerij is opgericht in 1615 en is de oudste brouwerij in Nederland. Grolsch is al meerdere malen uitgeroepen tot duurzaamste bierbrouwerij. Niet alleen door bijvoorbeeld het gebruiken van duurzame gerst en hop maar ook door een laag water- en energieverbruik in het productieproces.

AWC, Van Altena en Grolsch zitten vol goede en leuke ideeën en hebben hoge verwachtingen van de nieuwe samenwerking.

Op de foto vanaf links:
Eef Evers, kantinebeheerder sv AWC
Rob Walrave, regional accountmanager Grolsch
Jan Dijkmans, voorzitter sv AWC
Jan van Altena, directeur Van Altena Groothandel

SponsorVisie Responsive iframe Example