Lees hier de laatste wijzigingen in nieuwste update COVID-19-protocol

AWC COVID-19-PROTOCOL  –  update 5; geldig tot 11 november 2020

De belangrijkste wijzigingen ten opzichte van het vorige AWC COVID-19-protocol van 2 oktober:

  1. Oefenwedstrijden: alle competities zijn stilgelegd, voor zowel senioren als jeugd. Senioren mogen geen wedstrijden meer spelen, voor jeugdteams (tot en met JO19) geldt dat oefenwedstrijden tegen andere clubs niet mogen maar onderlinge oefenduels tegen andere AWC-teams wel. Hier geldt dat kleedkamers en douches gesloten blijven en publiek niet welkom is bij deze duels;
  2. Trainingen: door senioren mag getraind worden in kleine, herkenbare, vaste groepen van maximaal 4 spelers. Indien seniorenteams willen trainen met inachtneming van deze aangepaste regel, kunnen zij zich melden bij Jurgen van de Groes (coördinator lagere senioren). Alle jeugdteams tot en met JO19 mogen doorgaan met hun trainingen. Voor de komende week, de eerste week van de herfstvakantie, heeft de Technische Commissie een apart schema gemaakt. Bekijk deze hier. Na de herfstvakantie geldt het reguliere trainingsschema weer. Ook geldt er een speciaal schema voor de komende zaterdagen (klik hier). Geen enkel team kan bij trainingen gebruikmaken van een kleedkamer of douche;

Daarnaast willen we aandacht vragen om alle COVID-19-gerelateerde klachten van AWC’ers te melden bij het COVID-19-meldpunt via deze LINK.

Klik op deze link voor het volledige protocol.

SponsorVisie Responsive iframe Example