Maandag 23 september: verkorte cursus scheidsrechter bij AWC

Steeds vaker worden ouders gevraagd om de rol van scheidsrechter op te pakken omdat er te weinig clubscheidsrechters zijn voor alle jeugdwedstrijden. Op verzoek van enkele ouders zullen (oud)scheidsrechters Kees Jansen en Ben de Jong een verkorte workshop/cursus scheidsrechter geven.

Kees en Ben geven deze workshop op maandag 23 september van 19.00 uur tot 20.30 uur in de kantine van AWC. Voor de goede orde: de insteek van deze workshop is niet om ouders op te leiden om bij andere teams te gaan fluiten, maar vooral bij je eigen team.

Mocht je echter toch de smaak te pakken krijgen en wil je een KNVB-cursus volgen voor scheidsrechter of wil je jeugdscheidsrechters begeleiden als back-up, meld je dan voor 1 oktober 2019 aan via scheidsrechtersawc@outlook.com.

SponsorVisie Responsive iframe Example