Nieuwe maatregelen: competities stilgelegd en geen trainingen senioren

Beste AWC’ers,

Door de nieuwe maatregelen die begin deze week aangekondigd werden, heeft AWC nieuwe regels rondom trainingen en wedstrijden. Lees hieronder de belangrijkste wijzigingen:

  1. Alle competities zijn stilgelegd, voor zowel senioren als jeugd. Senioren mogen geen wedstrijden meer spelen, voor jeugdteams geldt dat oefenwedstrijden tegen andere clubs niet mogen maar onderlinge oefenduels tegen andere AWC-teams wel. Ook hier geldt dat de kleedkamers en douches gesloten blijven en publiek is niet welkom bij deze duels;
  2. Er mag niet meer getraind worden door senioren. Voor AWC 1 en JO23 wordt nog gekeken hoe dit volgens de landelijke coronaregels kan worden opgestart. Alle jeugdteams tot en met de JO19 mogen doorgaan met hun trainingen, volgens het reguliere trainingsschema. Geen enkel team kan hierbij gebruikmaken van een kleedkamer of de douches;
  3. Voor de komende zaterdagen zal de Technische Commissie in overleg met Manager Voetbal Björn van de Groes een planning maken. Teams worden direct geïnformeerd over zaterdag 17 oktober aanstaande;
  4. Dit weekend komt de corona-werkgroep van AWC opnieuw bij elkaar. Na dit overleg zal er een update gecommuniceerd worden voor het complete COVID-19-protocol.

Deze maatregelen gelden in elk geval voor de komende vier weken. Hopelijk blijft iedereen gezond en kunnen we daarna weer de reguliere competities en trainingen opstarten.

Bestuur sv AWC

SponsorVisie Responsive iframe Example