AWC zamelt partijen oud papier in op bedrijventerrein

Al een tijd haalt een van onze seniorenteams in de wijk Valendries het oud papier op. Nu kan ook de rest van Wijchen haar oud papier kwijt, wat ten goede komt aan AWC. Op de Christiaan Huijgenstraat 26a (het oude terrein van Floor, zie het kaartje hier beneden) staat een groene container van M&M Containerservice met een bord van AWC. Hier kun je van maandag tot en met zaterdag terecht tussen 8.00 uur en 17.00 uur om je oud papier af te leveren.

Heb je hier nog vragen over, neem dan contact op met Petran Guelen (06-53183205). Heb je eventueel grote partijen, die je na sluitingstijd wil brengen, neem dan ook van tevoren contact op. Ook kun je deze eventueel direct naar M&M Containerservice brengen. Zorg hierbij wel voor een vermelding dat het voor AWC bedoeld is.