Einde trainerschap Vincent Koolen bij AWC vanaf volgend seizoen

Vincent Koolen zal met ingang van het seizoen 2019/20 niet meer als hoofdtrainer verbonden zijn aan de JO13-1 van AWC.

Wij kunnen als AWC alleen maar met respect en bewondering terugkijken op de lange periode dat Vincent trainer is geweest binnen onze vereniging. Een hele generatie spelers binnen AWC heeft onder Vincent de fijne kneepjes van onze mooie voetbalsport mogen leren. We kennen hem als een trainer die vanuit enthousiasme en deskundigheid in staat was je als speler beter te maken en te laten groeien op technisch en tactisch gebied.

Vincent kennende zal hij ongetwijfeld op welke wijze dan ook actief blijven binnen het voetbal. Hierbij wensen we hem veel succes!

Foto’s gemaakt door Fabio Jansen

SponsorVisie Responsive iframe Example