Grote Clubactie levert AWC dit seizoen 3.881 euro op

De Grote Clubactie heeft voor AWC 3.881 euro opgebracht. Dit is wederom een topprestatie van onze lotenverkopers en -kopers. Ons jeugdlid Daan Reuvers (JO11-3) heeft met 45 loten de meeste verkocht. Door deze prestatie zal de club hem tijdens een thuiswedstrijd van AWC 1 extra in het zonnetje zetten. De JO13-3 heeft als team de meeste loten verkocht, in totaal 117 stuks. Zij kregen als beloning een gratis frietje op zaterdagmiddag.

De opbrengst van de Grote Clubactie gaat naar de Technische Commissie. Van deze opbrengst kan de TC met name extra materialen aanschaffen. Bij AWC gaat het namelijk om voetbal en hiervoor moeten we met goede materialen kunnen werken. Door het intensieve gebruik van de materialen is het noodzakelijk dat deze tijdig vervangen kunnen worden. Naast het budget uit de begroting is de bijdrage vanuit de grote clubactie een welkome financiële bijdrage.

SponsorVisie Responsive iframe Example