Vanaf maandag 11 februari weer wekelijks sportspreekuur bij Baat

De tweede helft van het sportseizoen staat op het punt van beginnen! Daarom start het sportspreekuur bij Fysio- en Manuele Therapie Baat ook weer. Vanaf maandag 11 februari is er wekelijks op maandag van 17:00 tot 18:00 uur een open sportspreekuur door een deskundig sportfysiotherapeut. Het korte consult van maximaal 10 minuten is kosteloos voor alle leden van AWC. Je bent dan van harte welkom bij ons op de praktijk voor je sport gerelateerde vragen en (dreigende) blessures. Je mag natuurlijk ook altijd van te voren contact opnemen, per mail: rick@baatbijfysiotherapie.nl of telefoon: 024-6455883.

Locatie: Fysio- en Manuele Therapie Baat, ’t Slotje 7 te Wijchen (in de wijk de Huurlingsedam).

SponsorVisie Responsive iframe Example