Oud-trainer AWC Remko Bicentini genomineerd voor prestigieuze prijs

Remko Bicentini, tussen 2012 en 2017 trainer van het eerste elftal van AWC, is door de CONCACAF (de Noord-Amerikaanse versie van de UEFA) genomineerd voor beste trainer van 2018. Met Curaçao bleef hij dit jaar ongeslagen en het eiland begon voortvarend aan de CONCACAF Nations League. Achter elkaar werd gewonnen van Grenada (10-0), Amerikaanse Maagdeneilanden (5-0) en Guadeloupe (6-0).

Bicentini is tegenwoordig trainer van het Maldense Juliana ’31. Sinds 2016 is hij ook bondscoach van Curaçao waarmee hij in 2017 de Caribbean Cup won. Dit was de eerste prijs uit de voetbalgeschiedenis van Curaçao. Nu is hij een van de genomineerden voor deze prijs. Zijn concurrenten zijn bijvoorbeeld de bondscoaches Montserrat en Saint Kitts & Nevis. Ook diverse clubcoaches haalden de lijst.

Je kunt op Bicentini stemmen via deze link. Laten we samen onze oud-trainer aan deze titel helpen!

SponsorVisie Responsive iframe Example