RABO clubsupport 2023

Beste relatie,
 
De stemperiode voor Rabo ClubSupport 2023 gaat van start!
 
Stemmen
Leden van Rijk van Nijmegen brengen van 4 tot en met 26 september hun stem uit op de deelnemers die zij een warm hart toe dragen. Hoe meer stemmen er op een club uitgebracht worden, des te hoger de bijdrage die de club ontvangt.

Tijd om campagne te voeren
De volledige deelnemerslijst vind je terug op onze website. Hier kun je ook het promotiemiddelenpakket downloaden. Of maak je persoonlijke promotiemateriaal en ga hiermee aan de slag om stemmen te werven. Want elke stem telt!

 
Ga naar de website
 

Op 12 oktober vindt onze (online) finale-avond plaats. Tijdens deze avond kijk je vanuit het comfort van je eigen bank live mee naar de bekendmaking van de uitslagen van alle clubs in Gelderland-Zuid, waaronder die van Rijk van Nijmegen. Ook hebben we niemand minder dan groot wielrenkampioen Annemiek van Vleuten uitgenodigd als special guest. De uitnodiging voor dit spectaculaire programma volgt binnenkort, maar noteer donderdag 12 oktober vast in je agenda!

Wij wensen Sport Vereniging Alverna-Wijchen Combinatie veel succes!

Met vriendelijke groet,

Directeur coöperatieve Rabobank
Antoine Driessen

SponsorVisie Responsive iframe Example