Sportpark De Wijchert blijft dicht in maart

Het bestuur van sv AWC heeft dit weekend besloten om het sportpark de rest van de maand maart dicht te houden. Er waren al geen wedstrijden vanwege het Coronavirus, maar dit betekent dat ook alle trainingen en bijeenkomsten geen doorgang zullen vinden. Hiermee volgt AWC de richtlijnen van de KNVB.

Spelers van selectieteams JO17 en ouder zullen oefeningen van hun trainer doorgestuurd krijgen, welke ze thuis kunnen uitvoeren. Om alle AWC’ers deze voetballoze periode door te helpen, komen er tevens speciale challenges op onze Instagrampagina. Maandag 16 maart rond 10.00 uur wordt de eerste geplaatst. Hou Instagram dus goed in de gaten!

Waarom geeft de KNVB dit advies?
De verspreiding van het coronavirus kan lastig gestopt worden, maar iedereen kan wel een steentje bijdragen om de toename in besmettingen af te vlakken. In onderstaande video legt NOS op 3 duidelijk uit waarom dit soort maatregelen belangrijk zijn.

SponsorVisie Responsive iframe Example