Jeugdig AWC blijft stand houden tegen Moerse Boys

Op deze zonnige en bewolkte zondag stond de wedstrijd tegen Moerse Boys gepland. AWC begon met diverse afwezigen. Sven Jansen,  Idar Kramer lopen op krukken langs de lijn. In de basis starten we met O23-1 spelers Ries Visser, Vinay Saltani en Sam Jansen en dan niet te vergeten Thijn van de Groes die nu basiskeeper is maar wel uit O23-1 komt. Moerse Boys starte goed en voordat AWC het wist stond het in de zevende minuut al 0-1 door een kopbal. In de tweeëntwintigste minuut soleerde Ries Visser fraai over de vleugel en zag Jorn Reuvers klaar staan om af te ronden 1-1. In de vijfentwintigste minuut moest Nicky van de Groes het veld verlaten met een blessure, en voor hem kwam Dennis Straten in het veld. Daarna herhaalde Ries Visser het kunststukje en was Jorn Reuvers er als de kippen bij om het af te ronden 2-1. In de zesenveertigste minuut moest Safa Kizir het veld verlaten en kwam Boy Visser in het veld. In de tweede helft een aandringend Moerse Boys wat leidde tot een vrije trap op de 16 meter. Deze werd fraai binnen geschoten 2-2. In de nam Ries Visser een vrije trap net buiten de 16 aan de rechter kant. De keeper rekende op een voorzet maar de bal werd mooi binnen geschoten 3-2. Hier was niet iedereen het over eens maar de grensrechter zag het goed en de goal telde. Hierna bleef Moerse Boys druk op onze jonge verdediging zetten. AWC werd steeds gevaarlijk met counters, Maximilliano Mondi kon vrij doorlopen op de keeper maar schoot net naast. In de zevenenzevenstigste minuut was het Daan Pouwels die doorbrak en de 4-2 binnen knalde. Moerse Boys gaf nog steeds niet op en een vrije trap op de 16 werd weer binnen geschoten 4-3. Al met al een verdiende overwinnen van een gehavend AWC.

(Bron afb.: Peter van der Hoeven)

SponsorVisie Responsive iframe Example