AWC 1 speelt zich veilig tegen Halsteren

Het eerste kwartier had AWC niets te vertellen tegen Halsteren dat veel feller aan de wedstrijd begon. In de achtste minuut resulteerde dat ook de 1-0 door Jasper Waalkens de beste speler voor rust aan de kant van Halsteren. Maar toen AWC in de achttiende minuut gelijk maakte door Safa Kizir, keerde de wedstrijd. Met snelle, effectieve uitvallen waarbij vooral Boy Visser en Fren Stevens voorbereidend goed werk leverden, stond het bij rust 4-1 waar het ook 5 of 6-1 had kunnen zijn. De 2-0 van Jorn Reuvers in de zevenentwintigstee minuut was een juweeltje waarbij Jorn zich met rechts vrijspeelt en met links hoog in de hoek scoorde. In de negenendertigste minuut was het weer raak voor Jorn. En vlak voor rust benutte Safa Kizir een penalty nadat de doorgebroken Fren Stevens was neergelegd.

Na de rust waren er over en weer kansen voor beide clubs maar werd niet meer gescoord. Door dit resultaat is het zeker dat AWC volgend seizoen weer in de hoofdklasse speelt.

(Bron afb.: Peter van der Hoeven)

SponsorVisie Responsive iframe Example