AWC fors ten onder op bezoek bij jeugdig Be Quick 1887: 5-0

Na een redelijke start van AWC kwam onze ploeg al na de eerste echte aanval van Be Quick 1887 in de vijfde minuut op achterstand door een doelpunt van Geertjan Liewes. Daarna kwam AWC totaal niet meer in de wedstrijd tegen het goed spelende jonge elftal (gemiddelde leeftijd van 20 jaar) van Be Quick 1887. Elke aanval was direct gevaarlijk. In de rust keek AWC al tegen een 4-0 achterstand aan door doelpunten van Djarni Leidelmeijer, Daniël Teune, Twan Nieboer.

AWC begon na de rust gretiger aan de wedstrijd maar kond geen vuist meer maken tegen het goed controlerend spelende thuisteam. Djarni Leidelmeijer maakte uit een strafschop nog de 5-0 Beide ploegen kregen vervolgens nog wel kansen; bij een scherpe Be Quick-counter werd helaas de vrijstaande Rico Cordes over het hoofd gezien en AWC leek te scoren maar het doelpunt werd wegens buitenspel afgekeurd.

Aanstaande zondag mag AWC thuis aantreden tegen de nummer 2 SDO.

SponsorVisie Responsive iframe Example