AWC 1 heer en meester in Lichtenvoorde

Met maar liefst vijf invallers waarvan drie in de verdediging begon AWC voorzichtig aan de confrontatie met Longa’30. Maar al snel was duidelijk dat de goede vorm waarin AWC steekt ook in Lichtenvoorde doorgetrokken zou worden. AWC domineerde het spel in de eerste helft hetgeen ook leidde tot de 0-1 in de 23e minuut door een benutte penalty van Safa Kizir. Door het niet maken van de 0-2 ondanks de vele kansen die werden uitgespeeld bleef het toch spannend.

Tot de 67e minuut toen na een fantastische voorzet van Fren Stevens, Safa Kizir prachtig binnenkopte. Daarna was het gedaan met Longa’30 en was het een wonder dat de teller uiteindelijk bij  0-3 bleef steken. Die 0-3 was trouwens weer een juweel van een aanval. Dit keer was Safa Kizir de aangever en rondde Jorn Reuvers meedogenloos af. Zelfs met vijf invallers en eindigend met zes O23-spelers kon AWC het stabiele en goed verzorgde voetbal van de laatste weken voortzetten. Daarbij mag het goede keeperswerk van Tijn van de Groes met een geweldige redding in de laatste minuut niet onvermeld blijven, waardoor de nul weer eens werd gehouden.

SponsorVisie Responsive iframe Example