Met dank aan O23 drie punten voor AWC 1

Na een rommelige en een op en neergaande eerste helft wordt de rust bereikt met een 0-0 tussenstand.

Vermeldenswaard is wel de basisplaats van de jonge Vinay Saltani en de wissel door een blessure van Boy Visser door Bas Brussaard, beiden uit de selectie van O23.

Na de rust pakt AWC het direct doeltreffend op. In de 46e en 53e minuut scoren Safa Kizir de 1-0 en Jorn Reuvers de 2-0 na een rebound van de keeper van Minor. Daarna volgt een periode van veel blessures en onderbrekingen aan beide kanten.

Tegen het einde pakt AWC het weer goed op en scoren Safa Kizir de 3-0 en Ries Visser, als invaller,  in de allerlaatste minuut de 4-0. Ook deze wedstrijd eindigt AWC de wedstrijd met 5 spelers uit de selectie O23. Zelfs de man of te match titel kwam bij een speler van O23 terecht: Vinay Saltani.

SponsorVisie Responsive iframe Example