RKZVC 1 te sterk voor AWC 1

AWC treedt aan met een aangepaste opstelling door een aantal blessures en een schorsing. Wederom staat een viertal O23 spelers aan de start van de wedstrijd. Na een aantrekkelijk begin met twee aanvallende ploegen komt de thuisclub wat beter in het spel en krijgt enkele goede kansen. Door goed keeperswerk van Tijn van de Groes en wat spaarzame kansjes van AWC kant, komt RKZVC in de 33e minuut op 1-0 door een intikker van spits Jens Schutten. De rust wordt bereikt met 1-0.

Na de rust lijkt AWC het goed op te pakken, maar al in de 50e minuut komt RKZVC na een onoverzichtelijk situatie door een eigen doelpunt van Job van de Groes op 2-0. De tweede helft kenmerkt zich door veel wissels en het fysieke overwicht van de thuisclub. In de 90e minuut scoort invaller Mitchel Jansen nog de 3-0 met een lob over keeper Tijn van de Groes. Nu op naar het dubbele programma in het paasweekend.

SponsorVisie Responsive iframe Example