Vroomshoopse Boys te sterk, einde aan bekeravontuur

In eigen huis heeft AWC met 0-3 verloren van Tweedeklasser Vroomshoopse Boys. De bezoekers kwamen na ruim twintig minuten spelen op voorsprong, toen Ramon de Jong de bal achter doelman Jan Evers wist te koppen. Deze keeper liet later een bal uit zijn handen glippen, waardoor Rutger Schrijver de voorsprong voor Vroomshoopse Boys kon verdubbelen.

In de tweede helft ging AWC met goede moed en een tweetal wissels op zoek naar een eventuele aansluitingstreffer. Vroomshoopse Boys sloot de gelederen, waardoor AWC niet tot grote kansen wist te komen ondanks het veldoverwicht. De bezoekers kwamen uiteindelijk nog op 0-3. In de slotfase zorgde een goede counter voor een kans voor Bram Hooijer, die de score besliste.

Opstelling: Jan Evers; Rico Timmermans (’46 Jaap Jansen), Idar Kramer, Sven Jansen, Job van de Groes; Daan Pauwels (’75 Twan Franken), Youri Hubers, Joost Loeffen; Safa Kizir, Laurens Loenen (’46 Jorn Reuvers), Boy Visser

SponsorVisie Responsive iframe Example