Wedstrijd AWC 1 gestaakt

EHC/Heutz AWC 1 gestaakt na 35 minuten in de eerste helft.

AWC komt goed uit de startblokken en vooral de rechterkant wordt meerdere malen goed aangespeeld. Dat resulteert in prima voorzetten van Fren Stevens. Uit een  corner, daaruit voorkomend, kopt Safa Kizir de 0-1 binnen. Daarna gaat het meer gelijk op en de spits van EHC krijgt ook twee mooie mogelijkheden. Onze keeper Mitchel de Kluis staat zijn mannetje en keert vakkundig de beide pogingen. In de 25e minuut komt AWC op 0-2, gescoord door Jorn Reuvers uit weer een voorzet van Fren  Stevens.

Twee minuten later gaat het vreselijk mis voor de spits van EHC. In een kopduel met AWC verdediger Sven Jansen, op de achterlijn, komt de speler van EHC verkeerd terecht en met een lelijke hoofdwond ziet het er slecht voor hem uit. Hij wordt met de ambulance naar het ziekenhuis vervoerd. De spelers van EHC zijn flink ontdaan en wordt besloten om de wedstrijd te staken.

Gelukkig viel het achteraf mee en gaat het weer goed met de spits.

 

SponsorVisie Responsive iframe Example