Einde ‘anderhalfmetersamenleving’!

Iedereen mag weer naar de club komen om zijn of haar team aan te moedigen! Geen beperkingen meer in aantallen voor supporters langs de lijn en voetballers op het veld of in de hal. Met elkaar dus weer genieten van al het moois wat voetbal te bieden heeft, op het veld en langs de lijn. De basisregel ‘verplicht 1,5m afstand houden’ verandert in een dringend advies om afstand te houden. Het blijft verstandig om elkaar de ruimte te geven en dan blijft 1,5 meter de veilige afstand.

Nadat de regering op de persconferentie van 14 september jl. deze versoepelingen van de coronamaatregelen heeft aangekondigd, hebben de gemeente en de KNVB aanvullende instructies verstuurd. Wat houdt dit in?

Je leest er alles over op onze speciale coronapagina!

SponsorVisie Responsive iframe Example