AWC en de KNVB Regiocup

Inmiddels is het duidelijk dat de reguliere competities dit seizoen niet meer worden hervat. Om deze reden is de KNVB begonnen met het starten van de organisatie van de KNVB Regiocup. Samen met Orion, de Treffers, Achilles, Juliana’31 en OJC Rosmalen hebben we AWC1 aangemeld binnen de KNVB Regiocup. Het schema dat is opgesteld loopt van begin mei tot eind juni. Wellicht wordt dit schema ook gebruikt voor AWC O23 en Zaterdag 1. Alle andere AWC teams zijn ook aangemeld voor de KNVB Regiocup. Zodra de coronamaatregelen het mogelijk maken om de Regiocup op te starten, zullen de competitie-indelingen gecommuniceerd worden.

Mocht de Regiocup toch geen doorgang vinden, dan zal AWC het selectie- en indelingsproces vervroegen om vooral de jeugd een nieuwe uitdaging/prikkel te geven in dit moeilijke voetbaljaar. Indien dit relevant wordt, zal ook dit worden gecommuniceerd.

SponsorVisie Responsive iframe Example