AWC Tourspel 2020 gaat van start met mooie prijzen: meld je aan!

Het was tot nu toe een stille sportzomer, maar er is licht aan het einde van de tunnel voor de wielerliefhebbers. De 107e Tour de France start op zaterdag 29 augustus in Nice om op zondag 20 september op de Champs-Élysées in Parijs te finishen.

De Tourcommissie van AWC organiseert ook dit jaar weer het geweldige AWC Tourspel. Ga nu naar de website van het Tourspel om een kijkje te nemen welke mooie prijzen u kunt winnen en welke ploegen er deelnemen. Heb je wat minder verstand van wielrennen? Geen probleem, stuur een mailtje naar de Tourdokter en hij helpt je met je selectie.

Je kunt uw teams nu al aanmaken, samenstellen en betalen! Je teamopgave kun je tot zaterdag 29 augustus 2020, 14.00 uur, wijzigen. Meld je aan, maak kans op mooie prijzen én help AWC een handje!

SponsorVisie Responsive iframe Example