Feestprogramma AWC 90 jaar bekend!

Op 28 april a.s. bestaat sv AWC 90 jaar. Om deze mijlpaal te vieren, organiseert de club op sportpark De Wychert een feestweekend van 22 tot en met 24 april 2022. Het programma bestaat uit feestelijke activiteiten voor jong én oud, waarbij het gezellige familiegevoel waar AWC al 90 jaar bekend om is, centraal staat.

Een klein groepje initiatiefnemers stak in het voorjaar van 2021 de koppen bij elkaar om een plan te maken voor het 90-jarig jubileum van Wijchens oudste voetbalclub. Dit groepje groeide al snel uit tot een feestcommissie van zo`n 30 vrijwilligers. Bestaande uit een doorsnede van de club: oud en bestaande (bestuurs)leden, de Businessclub, vrijwilligers en overige betrokkenen. Zij hebben inmiddels al vele uren gestoken in de organisatie van het feestweekend. Met een vol en feestelijk programma als resultaat!

Op zaterdag 19 februari start de kaartverkoop!

SponsorVisie Responsive iframe Example