Jan Dijkmans stopt als voorzitter van sv AWC

Op de Algemene Ledenvergadering op 21 oktober heeft Jan Dijkmans aangegeven te stoppen als voorzitter van sv AWC vanwege privéomstandigheden. Vorig jaar november werd hij in deze rol verkozen.

In het afgelopen jaar heeft Jan zich, samen met de rest van het bestuur, ingezet om de financiële situatie van de club te verbeteren. Mede dankzij zijn voortrekkersrol zijn hier goede stappen in gezet, met als gevolg een positief financieel resultaat over het seizoen 2018/19. Daarnaast is een aantal andere stappen gezet die sv AWC toekomstbestendiger moeten maken. Ook hierin heeft Jan een stimulerende rol gespeeld.

Het bestuur van sv AWC respecteert de beslissing van Jan, maar betreurt zijn vertrek. De taken van Jan zullen tijdelijk worden overgenomen door de overige bestuursleden en er wordt gezocht naar een nieuwe voorzitter. Geïnteresseerden kunnen zich melden bij een van de bestuursleden.

SponsorVisie Responsive iframe Example