Lodewijk de Kruif nieuwe hoofdtrainer sv AWC

Sv AWC heeft met Lodewijk de Kruif overeenstemming bereikt over zijn aanstelling als hoofdtrainer van de seniorenselectie van de club voor het seizoen 2023-2024. Daarmee volgt Lodewijk de Kruif Camiel Jager op die, aan het einde van dit seizoen, na zes jaar stopt bij sv AWC.

Lodewijk de Kruif (53 jaar en woonachtig in Ede) is een zeer ervaren trainer die nu werkzaam is bij UDI’19. Daarvoor is Lodewijk werkzaam geweest voor vv DUNO, Bangladesh, Heartland FC (Nigeria) en de amateurs van Omniworld/Almere City en NEC jeugd. Hij heeft zelf ook op niveau gevoetbald bij o.a. FC Wageningen, vv Bennekom, vv Lunteren, TOP Oss, SV Spakenburg, Beerschot, DVS’33 en 1. FC Kleve.

Het bestuur en de Technische Commissie van sv AWC is van mening dat Lodewijk past bij de club die AWC is. “Lodewijk is met zijn ervaring en gedrevenheid de trainer die we zochten om onze ambitieuze en jonge selectiegroep  verder te ontwikkelen”, aldus bestuurslid Voetbalzaken Guus van Schijndel.

SponsorVisie Responsive iframe Example