Nieuwe entree sportpark sv AWC geopend

Sinds kort is sv AWC goed zichtbaar voor iedereen die ons sportpark wil bezoeken. Dankzij Businessclub AWC die voor een nieuwe en in het oog springende entree heeft gezorgd. Benieuwd hoe dit initiatief is ontstaan? Je leest het op de site van de Businessclub.

Tweede Pinksterdag werd de ingang officieel gepresenteerd. Vaak wordt bij een officiële opening een lintje doorgeknipt, maar bij AWC gaat dat natuurlijk op de voetbalmanier!  Na een openingswoordje van het bestuur door Fred, werd de ingang onthuld door drie schoten met de bal van ons jongste lid Javi Ceelen, oudste spelende lid Nico Broens en door de voorzitter van de Businessclub Harm Rutten. 

Wij zijn erg blij met de nieuwe entree en bedanken daarvoor graag Businessclub AWC. En in het bijzonder Petran Guelen, Henk Sanders, Bart Schraven, Roger Peters en Harm Rutten. 

De prachtige muurschildering is gemaakt door Morris Grafitti. 

SponsorVisie Responsive iframe Example