Opvolger voor #awcathome-challenges: de Prijzenkast-challenge!

De twee weken durende #awcathome-challenges zitten erop. De Technische Commissie is gekomen met een opvolger voor dit initiatief: de Prijzenkast-challenge! De bedoeling voor spelers tot en met de JO15 is om zoveel mogelijk trofeeën te verzamelen voor hun prijzenkast.

Hiervoor ontvangen ze elke week een link naar een YouTube-filmpje met daarin vier opdrachten voor die week. Deze opdrachten hebben als thema’s Hooghouden, Snel voetenwerk, Dribbelen en Techniek. Hiervan moeten de spelers een filmpje maken die ze naar hun trainer sturen. Hebben ze deelgenomen? Dan krijgen ze een trofee! De eerste video verschijnt op maandag 13 april.

Let op: meedoen is belangrijker dan winnen. Het gaat er dus niet om of iemand de oefeningen zo goed mogelijk kan uitvoeren, maar of iemand meedoet met de oefeningen. Creativiteit wordt wel extra gewaardeerd!

SponsorVisie Responsive iframe Example