Peter Ament en Marco Hendriks verkozen tot vrijwilligers van het jaar 2018/19!

Op de jaarlijkse vrijwilligersavond maakte het bestuur bekend wie de vrijwilliger van het jaar 2018/19 is. Of ‘zijn’, want dit keer ging deze eretitel uit naar twee mensen. Peter Ament en Marco Hendriks werden samen gekozen tot vrijwilligers van het jaar.

Peter en Marco zijn al jaren leider bij AWC en zitten ook al lang in de evenementencommissie. Mocht er hulp nodig zijn achter de bar, dan springen deze twee ook in. Zodoende zijn Peter en Marco zeer geschikte keuzes volgens het bestuur. Gefeliciteerd!

Tijdens de vrijwilligersavond zette AWC ook vier jubilarissen in het zonnetje. Willy Derks, Laurens Loenen en Cees Jansen zijn al 12,5 jaar kaderlid en voor Wilma van As staat de teller zelfs op 25 jaar. Ook Fred Willems is 12,5 jaar kaderlid, maar hij kon niet op de avond aanwezig zijn.

SponsorVisie Responsive iframe Example