Sportspreekuur Fysio- en Manuele Therapie Baat houdt ook een winterstop

Beste sporters,

In verband met de komende winterstop en de COVID-maatregelen is er een tijdelijke stop van het sportspreekuur bij Fysio- en Manuele Therapie Baat. Maandag 13 december is de laatste keer sportspreekuur van 2021. In het nieuwe jaar zullen wij het sportspreekuur weer opstarten. De dag en tijd blijven ongewijzigd,  maandag van 17.00 tot 18.00 uur. De exacte startdatum zal liggen aan de ontwikkeling van COVID en de daarbij passende maatregelen. Hieraan hangen namelijk ook de maatregelen voor de sporten en het wedstrijdschema aan vast.  Jullie zullen hier uiteraard tijdig over geïnformeerd worden.  Wanneer je in de tussentijd last hebt van een blessure of vragen hebt zijn we  bereikbaar per Whatsapp of telefonisch op nummer 024-6455883. Je kan ook een mail sturen naar onze sportfysiotherapeuten  Bo Hendriks:  [email protected], Robin Scholten: [email protected] of Rick Dumoulin: [email protected]

 

Met sportieve groet,

 

Bo Hendriks, Robin Scholten & Rick Dumoulin

Team Sportfysiotherapeut Fysio- en Manuele Therapie Baat

SponsorVisie Responsive iframe Example