AWC vs Unitas

Datum wedstrijd:
1 oktober 2023
Uitslag:
2 - 0

Invallers zorgen voor de winst van AWC 1 tegen Unitas uit Gorinchem.

In een eerste helft, waarbij beide ploegen weinig kansen creëren, alhoewel de eerste kansjes voor AWC zijn. Het spel vindt voornamelijk plaats op het middenveld. De rust wordt bereikt met een 0-0 stand. In de tweede helft kabbelt de wedstrijd op dezelfde wijze voort en zijn er wederom weinig opwindende momenten te noemen. Dan breekt vanaf de 55e minuut een sterke periode aan voor AWC. Jorn Reuvers schiet in de 56e minuut de bal op de lat buiten het bereik van de doelman van Unitas. In de 70e minuut komt Ries Visser alleen op de doelman af, maar deze stopt de bal bekwaam. In de 72e minuut wordt de bal van de lijn gehaald na een inzet van aanvoerder Just Berends. In de 82e en 88e minuut krijgt AWC loon naar werken en scoren Ries Visser de 1-0 en Jorn Reuvers de 2-0. Een verdiende overwinning op basis, van met name, de tweede helft.


SponsorVisie Responsive iframe Example