AWC 1 pakt in Nuenen de drie punten

Sv AWC 1 – RKSV Nuenen 1: 1-0

AWC begint sterk aan de tweede competitiewedstrijd van het seizoen.

Van begin af aan is AWC er goed bij en dat resulteert al in de achtste minuut in een goede kans. Het aantal hoekschoppen geeft aan wat de intenties van de selectie zijn. Het enige vermeldenswaardig feit van Nuenen is een bal voorlangs in de 21e minuut.

AWC blijft de bovenliggende partij en Nuenen komt goed weg na een kopbal op de paal van Youri Hubers.

De rust wordt bereikt met een 0-0 stand.

Na de pauze geen wissels en al vrij snel komt AWC op 0-1, na een vrije trap, door Jorn Reuvers. Helaas haalt Jorn het eind van de wedstrijd niet, doordat hij na een kopduel niet verder kan. De wissels in het vervolg veranderen het spelbeeld niet. In de 80e minuut krijgt Boy Visser nog een kans na een virtuoze actie.Sterk beg

De wedstrijd wordt na een tiental extra minuten afgesloten met een 1-0 overwinning voor AWC.


SponsorVisie Responsive iframe Example