AWC 1 speelt gelijk tegen Bauw Geel uit Veghel

Na de eerste 3 punten in de 1e competitiewedstrijd tegen Barendrecht nu de uitwedstrijd tegen de volgende gerenommeerde ploeg Blauw Geel uit Veghel.

In de eerste helft heeft Blauw Geel het meeste balbezit, maar komt niet tot grote kansen tot de 34e minuut, waarin Bram Eltink de 1-0 scoort. Op dat moment niet onverwacht. Voor de rust krijgt de trainer van AWC  nog een rode kaart,  omdat hij een vrije trap en dus de voortzetting van Blauw Geel verhinderd. De rust wordt met die stand bereikt.
In de rust wordt Sven Jansen (armblessure) vervangen door Job v.d. Groes.
Na de rust komt AWC op 1-1 door Dennis Straten, uit een voorzet van Just Berends, onze centrale verdediger.
Snel daarna wordt het al weer  2-1 door Lars Loermans. AWC is niet meer de mindere en blijft op zoek naar de 2-2 en die komt in de 73e minuut als AWC een strafschop krijgt, die wordt benut door uitblinker Daan Pauwels. Inmiddels zijn er meerdere wissels doorgevoerd en Blauw Geel komt wederom op een voorsprong, maar AWC richt zich weer op en dat resulteert in de 3-3 door invaller Ries Visser.
Wederom een teamprestatie en AWC blijkt in deze divisie een geduchte tegenstander!

SponsorVisie Responsive iframe Example