AWC 1 speelt terecht gelijk

AWC 1 – Venray 1: 3-3

 

Vandaag de thuiswedstrijd tegen Venray. AWC speelde het eerste kwartier goed maar het was Venray wat beter ging spelen en in de 31e minuut uit een voorzet over links scoorde 0-1.

Nu kwam AWC beter in de wedstrijd en na een paar kansen legde Jorn Reuvers de bal breed op Boy Visser en die scoorde de 1-1. Dit was ook de ruststand.

Na de rust een aandringend Venray, AWC werd terug gedrukt, Venray maakte in de 59e minuut 1-2 door hun geweldige spits Niek Versteegen. Nu was het weer aan de beurt van AWC om iets terug te doen. Dat deed Jorn Reuvers in de 61e minuut op aangeven van Fren Stevens 2-2. Daan Pauwels probeerde al een paar keer uit te halen, maar het lukte steeds niet omdat Venray Daan kort dekte. Toch lukte het hem in de 73e minuut met een prachtig schot van buiten de zestien 3-2. Weer zette Venray alles op alles en scoorde in de 86e minuut de 3-3. Daarna bleef Venray aanvallen maar Tijn van de Groes stond goed te keepen. Eindstand 3-3 een terecht resultaat.

 


SponsorVisie Responsive iframe Example