AWC 1 verliest wedstrijd in tien minuten

AWC 1 verliest wedstrijd in tien minuten

AWC – Kampong: 1-3

 

Gisteren speelde AWC de topper tegen Kampong uit Utrecht. De wedstrijd begon met 1 minuut stilte voor de ramp in Turkije en Syrië.

AWC startte goed met een goede kans voor Fren Stevens die op de keeper kon doorlopen, maar daar strandde. Daarna een kans voor Lennart die zich mooi vrijspeelde en met links de bal binnenschoot: 1-0. Daarna ging het spel op en neer en waren er niet veel kansen meer in de eerste helft. Met deze stand gingen we de rust in.

Na de rust een ontketend Kampong; zij wisten met drie goede aanvallen in tien minuten de stand op 1-3 te brengen. We stonden niet goed. AWC probeerde daarna nog aan te zetten, maar Kampong verdedigde goed. Er waren kansjes voor AWC, maar de keeper van Kampong was goed.

Doordat ook Orion een nederlaag kreeg te verduren, kunnen in deze klasse zeker nog tien ploegen kampioen worden. Het wordt dus spannend!

SponsorVisie Responsive iframe Example