AWC vs OJC Rosmalen

Datum wedstrijd:
3 september 2023
Uitslag:
2 - 2

Op een mooie zonnige zondagmiddag staat de derde competitiewedstrijd op het programma.

Onder grote belangstelling wordt de wedstrijd met veel balbezit voor OJC aangevangen, maar AWC laat zich ook zeker zien en het spelverloop laat kleine kansjes zien voor beide teams. In de 24e minuut komt AWC zelfs op 1-0 door een fantastische goal van Boy Visser. Vanaf de middellijn ziet hij de keeper van OJC ver voor zijn goal staan en zijn inzet verdwijnt over de keeper en laat de bal in het doel ploffen.

In de 29e minuut wordt het al direct 1-1 door een rommelgoal van de uitploeg.

De rest van de 1e helft zien we nog een mooi voetbalgevecht, dat resulteert in de 42e minuut in 1-2, door matig ingrijpen van de verdediging van AWC.

AWC trekt weer ten aanval en uit een ferme vrije trap net buiten het strafschopgebied knalt Just Berends de bal in het doel, buiten het bereik van de keeper: 2-2. Daarmee wordt de rust bereikt. De tweede helft doen beide ploegen weinig voor elkaar onder, maar het niveau van de eerste helft wordt niet meer gehaald en blijft de stand 2-2,  waar beide teams tevreden mee kunnen zijn.


SponsorVisie Responsive iframe Example