AWC 1 wint wéér!

AWC-HVCH: 1-0

Vandaag de topper tegen het bovenaan staande HVCH uit Heesch. AWC startte goed moet goed voetbal over de vleugels waar Bas Brussaard zich lekker voelde. Ook Jorn Reuvers duelleerde stevig met de voorstopper. De eerste kans was voor Yoeri Hubers, maar hij kon de bal niet in de hoek krijgen en schoot net naast. Ook HVCH kreeg kansen, maar onze keeper Tijn van de Groes de stond goed. Na een mooie aanval via Bas, Jorn en weer Bas was het Fren Stevens die de bal binnen schoot 1-0! HVCH probeerde te antwoorden, maar ook onze achterhoede stond onder leiding van Nicky van de Groes erg goed. Ruststand 1-0.

Na de pauze ging HVCH de lange bal hanteren en dit was voor onze achterhoede niet moeilijk. De uitbraken waren gevaarlijk van AWC, maar dit leidde niet tot goals al waren we er wel steeds dichtbij. In het verloop van de tweede helft wisselde AWC diverse keren. In het veld kwamen, Jaap Jansen, Daan de Bruijn, Vinay, Wiebe en Cas. Het bleef tot het einde spannend met nog een rode kaart voor een aanvaller van HVCH die doorliep op Tijn. Hij kon gelukkig verder spelen. Eindresultaat een prima 1-0 en horen we met 12 punten bij de beste drie teams.


SponsorVisie Responsive iframe Example