AWC blijft steken op 0-0 na rode kaart

AWC blijft steken op 0-0 na rode kaart

AWC-Nuenen: 0-0

AWC speelde op deze koude zondag thuis tegen Nuenen, dat op de zesde plaats staat. AWC startte met een aantal invallers. En het spel was van beide zijden onrustig. Er waren over en weer weinig kansen. Maar in de eerste helft geen doelpunten. Vlak voor rust was er rood voor Boy Visser. Dus we gingen de tweede helft in met 10 man. AWC werkte hard en Nuenen probeerde met de lange bal te spelen wat niet tot resultaat leidde. AWC probeerde er uit te komen met twee spitsen. Een kwartier voor tijd een mega kans voor Fren Stevens maar de keeper redde uitstekend. Daarna nog een aantal gevaarlijke situaties voor beide goals maar er waren vandaag geen goals te zien op de Wijchert. Als laatste valt er nog te melden dat onze achterhoede vandaag erg goed stond.


SponsorVisie Responsive iframe Example