AWC pakt de eerste periodetitel!

Unitas ’30 1 – sv AWC 1: 2-3

Na een aftastend begin met een iets beter AWC en twee goede kansen voor AWC scoort Boy Visser in de 27e minuut de 0-1. Net voor de rust moet de uitblinkende keeper Tijn van de Groes nog een goede redding verrichten. De rust wordt verdiend met 0-1 voor AWC ingegaan.

Direct na de rust, in de 48e minuut, scoort Jorn Reuvers na een volmaakte voorzet van Boy Visser de 0-2. De wedstrijd gaat wat heen en weer, maar in de 61e minuut scoort Jorn  Reuvers opnieuw en wordt het 0-3. Na wissels bij Unitas wordt de druk groter en dat resulteert in de 73e en 75e minuut in de 2-3.

Na enkele wissels, ook bij AWC, blijft de druk van UNITAS groot, maar weet AWC de stand op 2-3 te houden en de drie punten mee naar Wijchen te nemen. De ontlading is nog groter als blijkt dat Meerssen, de huidige koploper, gelijk heeft gespeeld en daardoor door AWC wordt voorbij gestreefd en AWC het eerste periode kampioenschap grijpt. De terugreis wordt met veel blijheid aangevangen.

SponsorVisie Responsive iframe Example