AWC begint de wedstrijd voortvarend door in de 6e minuut de 0-1 te maken uit een voorzet van Daan de Bruyn door Safa Kizir. Daarna gaat de wedstrijd meer gelijk op doordat AWC niet doordrukt. Het resultaat is de 1-1 in de 40e minuut.
Direct na de rust komt AWC weer op 1-2 middels een doelpunt uit een corner van Boy Visser door Daan de Bruyn met een fraaie kopbal. MVV ’29, een goede 2e-klasser, vecht zich goed terug en door een geweldige redding van Mitchel de Kluis blijft de stand ongewijzigd.
Toch is er nog een moeilijke periode in het laatste deel door een gele kaart van Joeri Kersten. Het betekent een 10 minuten tijdstraf, die AWC goed doorkomt. Zo wordt de winst veilig gesteld en dringt het team door tot in de kwartfinale waar een thuiswedstrijd tegen Schalkhaar op de rol staat.