Blamerende nederlaag AWC 1

Blamerende nederlaag van AWC in en tegen Halsteren

RKSV Halsteren –  sv AWC: 7-0

Na veel geklungel en persoonlijke fouten is het al in het eerste kwartier 3-0 voor Halsteren door de spitsen van de thuisclub. Ook daarna kan AWC geen vuist maken en kan Halsteren uitlopen naar 5-0 door twee te korte terugspeelballen aan AWC kant.

Ook na rust is er nauwelijks verandering in het spelbeeld te zien en loopt Halsteren uit naar 7-0. Zowel AWC als Halsteren gebruiken nog de nodige wissels. AWC komt slechts tot een sporadische kans, maar het lukt niet om een tegendoelpunt te maken. Zelfs vlak voor het eindsignaal moet onze keeper nog tweemaal redden om de stand niet nog verder op te laten lopen.

Een vervelende middag voor de AWC-aanhang. Het team moet zich de komende week herpakken en opladen voor de komende thuiswedstrijd tegen Kampong.


SponsorVisie Responsive iframe Example