Juliana wint geflatteerd van AWC 1

AWC begint goed met een bal op de lat van Jorn Reuvers in de tweede minuut.  Al in de elfde minuut krijgt Juliana een gemakkelijk gegeven strafschop, die dankbaar wordt benut door Jeroen Meyers, 1-0. AWC heeft tot de 25e minuut het betere van het spel, maar na een snelle counter brengt Job van Lith na vermeend buitenspel de stand op 2-0 voor Juliana.

Met deze stand wordt ook de rust bereikt.

Direct na de rust krijgt AWC kans op kans, maar de paal (twee keer) en de keeper voorkomen de aansluitingstreffer.

In de 61e door een penalty en de 68e minuut door treffers van Jeroen Meyers en Job van Lith komt Juliana op 4-0. De wedstrijd op zijn kop. In de 89e minuut weet Daan de Bruyn, namens AWC, nog de eretreffer te maken.

De eindstand wordt bereikt met een teleurstellende 4-1 nederlaag.


SponsorVisie Responsive iframe Example