AWC vs HSV Hoek

Datum wedstrijd:
11 november 2023
Uitslag:
4 - 0

Na een busreis van 2 uur naar Zeeuws Vlaanderen begint de wedstrijd met veel balbezit voor Hoek en blijft er niet veel meer over dan verdedigen. In de 22e minuut wordt het dan ook terecht 1-0 door verdediger Lars Wantens. 

Het spelbeeld blijft daarna hetzelfde en scoort topscorer van de 3e divisie Steve Schalkwijk na een solo de 2-0.

Er volgen meer kansen, maar onze keeper Tijn weet het doel verder schoon te houden. Vermeldenswaard is nog dat de trainer van Hoek rood krijgt door commentaar op de overigens goed leidende scheidrechter.

In de 2e helft komt AWC iets beter in de wedstrijd, maar weet niet te voorkomen dat er nog 2 keer gescoord wordt door Hoek via de 2 invallers Glenn Diedhiou en Jahrdell Constancia.

De terugreis is aangevangen in de wetenschap dat deze tegenstander een maatje te goed was!

Beelden van de wedstrijd zijn te zien bij Omroep Zeeland.


SponsorVisie Responsive iframe Example