Vijf oefenwedstrijden voor AWC 1 in voorbereiding op competitie

Voorafgaand aan de competitie in het seizoen 2019/20 speelt AWC 1 vijf oefenwedstrijden. Hiervan zijn er twee die op De Wijchert afgewerkt worden. In deze vijf wedstrijden probeert coach Camiel Jager zijn mannen klaar te stomen voor het tweede Hoofdklasseseizoen op rij. Zie hier het speelschema:

  • Zaterdag 10 augustus om 16.00 uur: FC Lienden – AWC
  • Dinsdag 13 augustus om 20.15 uur: DTS – AWC
  • Zaterdag 17 augustus om 16.30 uur: AWC – Heinenoord
  • Donderdag 22 augustus om 20.00 uur: AWC – Woezik
  • Zondag 25 augustus om 12.00 uur: AWC – Olympia ’18

De eerste competitiewedstrijd van AWC 1 is op zondag 1 september. Op die dag reizen onze mannen af naar Hendrik-Ido-Ambacht om het daar op te nemen tegen IFC. De eerste thuiswedstrijd op De Wijchert is een week later, op 8 september. Dan komt Silvolde op bezoek. Die club zat afgelopen seizoen ook bij AWC in de competitie.

SponsorVisie Responsive iframe Example