Voetbalevent bij basisschool De Trinoom (4 maart): doe mee!

[two_third]Op 4 maart houdt AWC tussen 14.00 en 15.30 uur een voetbalevent op het veldje tegenover basisschool De Trinoom op Kerkeveld. Zonder inschrijving mag iedereen tussen de 4 en 10 jaar komen uitproberen of voetbal iets voor hem of haar is. Die middag zorgt AWC voor leuke voetbalactiviteiten en voetbalspelletjes.

Mocht je het daarna leuk vinden dan kun je je aanmelden (via deze link) voor de proeftraining op woensdag 11 maart van 18.00 tot 19.00 uur bij AWC. Natuurlijk mag je dan ook samen met je vriendje of vriendinnetje komen, want inschrijven is onbeperkt.

Deze activiteiten zijn voor alle kinderen uit Wijchen, dus ook als je niet op De Trinoom zit ben je van harte welkom! Kun je niet op de woensdagmiddag dan zijn er ook mogelijkheden op zaterdagochtend. Kijk maar eens op onze Sjors Sportief pagina.[/two_third][one_third_last][/one_third_last]

SponsorVisie Responsive iframe Example