VOG-verklaringen voor alle vrijwilligers aangevraagd

VOG-verklaringen voor alle vrijwilligers aangevraagd

AWC is weer begonnen met de aanvraag bij Justis van een verklaring omtrent het gedrag (VOG) voor vrijwilligers van onze vereniging. Met name die vrijwilligers die taken verrichten ten behoeve van jeugdige leden. De aanvragen worden namens sv AWC verricht door Harrie Jansen. De aanvraag en de verwerking zijn gratis.

Als er voor jou een aanvraag wordt klaargezet, krijg je een mail van Justis, waarbij is aangegeven dat deze door sv AWC is aangevraagd. Daarbij wordt het mailadres vermeld van Harrie ([email protected]). In de mail staat tevens de procedure die gevolgd dient te worden om deze aanvraag verder goed te laten verlopen. Mocht je nog vragen hebben, dan kun je met Harrie bellen op telefoonnummer 06-12 06 82 15.

Wat te doen als de VOG binnenkomt?

Het is belangrijk dat AWC op de hoogte wordt gebracht van de ontvangst van de VOG. Maak daarom een kopie of foto van de VOG en mail deze naar onze secretaris Gerhard Coenders via [email protected]

SponsorVisie Responsive iframe Example