Wegens succes herhaald: nieuwe try-out voor jeugd op 18 juli

Beste AWC-ers, ouders en overige voetbalvrienden en –vriendinnen,

We kregen veel positieve reacties op de try-out van afgelopen zaterdag, dus gaan we door! Op zaterdag 18 juli staat de tweede activiteit gepland van de AWC-zomer. Vanaf 14.00 uur is wederom een helft van het kunstgrasveld beschikbaar om vrij te voetballen (zelf bal meenemen) en op de andere helft organiseren we gedurende de dag weer voetbaltoernooitjes van ongeveer anderhalf uur per leeftijdsgroep.

We spelen opnieuw toernooitjes waarvoor je je individueel kunt inschrijven. Je speelt vijf partijtjes 4-tegen-4 en elke ronde speel je in een ander team tegen nieuwe tegenstanders. Je scoort je punten individueel en na vijf ronden is er een winnaar. Deze keer willen we spelen met keepers. Dus als je meedoet en keeper bent moet je dat in je opgavemail aangeven. De kosten voor meespelen in het toernooitje zijn wederom 2 euro per persoon, te betalen bij aankomst.

De speeltijden voor de diverse leeftijdsgroepen zijn als volgt:
14.00-15.30 uur: leden en niet leden geboren in 2013-2012-2011
16.30-18.00 uur: leden en niet leden geboren in 2010-2009-2008-2007

Hoe geef je jezelf op?
Toernooi 14.00 uur: Uiterlijk 16 juli een e-mail sturen met naam en geboortedatum naar: erikvaneldijk@hotmail.com
Toernooi 16.30 uur: Uiterlijk 16 juli een e-mail sturen met naam en geboortedatum naar: guusvanschijndel63@gmail.com

Na je inschrijving krijg je een bevestiging van deelname en overige informatie. Het inschrijfgeld moet je op 18 juli bij AWC contant voldoen.

Wij hopen opnieuw op veel deelnemers en voor de toeschouwers geldt: Het terras en clubhuis zijn weer open!

We zien jullie op 18 juli weer graag op De Wijchert.

Met vriendelijke groet,
Technische Commissie AWC
Guus van Schijndel, voorzitter TC en lid bestuur AWC

SponsorVisie Responsive iframe Example